GLEXPO روز 3: سایدر بزرگ در آن طرف حوض بزرگتر است
GLEXPO روز 3: سایدر بزرگ در آن طرف حوض بزرگتر است

نیل مک دونالد در 10 مارس در مورد نمایشگاه میوه های بزرگ دریاچه های میوه ، سبزیجات و مزرعه در مورد صنعت شربت سایدر انگلستان صحبت کرد.
نیل مک دونالد در 10 مارس در مورد نمایشگاه میوه های بزرگ دریاچه های میوه ، سبزیجات و مزرعه در مورد صنعت شربت سایدر انگلستان صحبت کرد.

سامرست ، انگلستان ، “قلب تولید سایدر انگلیسی” است. هکتار باغهای میوه در آنجا بیش از 2600 نوع سیب رشد می کند. خانه های سیدر به طور متوسط ​​3 مایل از یکدیگر در مسیرهای پیاده روی عمومی قرار دارند. نیل مک دونالد ، پرورش دهنده ، تولیدکننده محصول و صاحب مشاغل در منطقه ، گفت: صنعت سایدر سایدر نقش بزرگی در اقتصاد محلی دارد.

مک دونالد در سومین روز نمایشگاه Great Lakes Fruit، سبزیجات و مزرعه EXPO سخنرانی کرد و به تولیدکنندگان و تولیدکنندگان آمریکای شمالی چشم انداز رشد ، برداشت و بازاریابی که در آن سوی اقیانوس اطلس اتفاق می افتد را داد.

بیش از 95 درصد سیب سیب در انگلستان به صورت مکانیکی برداشت می شود. فاصله درختان در باغات سیدر به طور کلی 2.5 در 6 متر یا در حدود 665 درخت در هکتار است. او گفت که آنها ده ها نوع رشد می کنند ، عمدتا در پایه های Malling ، اما Dabinett اسب واقعی کار است.

سیب ها از درختان تکان داده می شوند و سپس توسط ماشین ها از زمین برداشت می شوند. هر لحظه که مک دونالد شروع به برداشت میوه کند ، هدف او این است که فرآیند میوه را طی 24 ساعت انجام دهد. مزرعه وی در هر ساعت حدود 5 تن سیب فشار می دهد.

سیب سخت یک صنعت بزرگ در اروپا است ، به ویژه در انگلستان ، جایی که حدود 8 درصد از کل فروش الکل را کنترل می کند. وی گفت که رشد سیب سخت در سایر نقاط جهان “حیرت انگیز” بوده است.

COVID-19 در فروش شراب غلات انگلستان بسیار ناخوشایند بوده است. میخانه ها و رستوران ها حجم عظیمی از سیب را می فروشند. وقتی آنها تعطیل شدند ، این صنعت واقعا صدمه دید. اکنون بیش از حد عرضه سیب سیب و سیب وجود دارد. از آنجا که میوه بسیار زیادی وجود دارد ، مک دونالد انتظار دارد که سالها طول بکشد تا تولیدکنندگان و تولیدکنندگان محصول قرارداد جدیدی را امضا کنند.

وی گفت: “زمان فوق العاده ای نبوده است.”

افزایش عمده فروشی ، فروش اینترنتی و سایر محصولات تا حدودی کمک کرده است ، اما مک دونالد اظهار امیدواری کرد جشنواره ها و رویدادهای ورزشی انگلستان که عامل اصلی مصرف آن هستند ، بزودی دوباره افتتاح شوند.

توسط مت میلکوویچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.