Hort Show Day 1: بار دیگر تنوع اپل در کنفرانس سالانه بار دیگر موضوع دارد
Hort Show Day 1: بار دیگر تنوع اپل در کنفرانس سالانه بار دیگر موضوع دارد

فیل لمپرت ، سخنران اصلی رویداد ویدیوی زنده انجمن میوه ای درخت واشنگتن در 7 دسامبر ، در مورد روند مصرف و خرده فروشی بحث کرد.

یک بار دیگر ، یک سوال آشنا در جلسه افتتاحیه نشست سالانه انجمن میوه های درخت ایالتی واشنگتن مطرح شد: چند نوع سیب بیش از حد است؟

و در حالی که هیچ کس با تعداد دقیق پاسخ نداد ، چند کارشناس خرده فروشی مواد غذایی معتقدند که این صنعت از این مرحله عبور کرده است.

فیل لمپرت ، تحلیلگر صنعت مواد غذایی در کالیفرنیا و سخنران اصلی کنفرانس سه روزه صنعت میوه درخت واشنگتن ، گفت: “برای بسیاری از مصرف کنندگان ، این فقط گیج کننده است.” موضوعات دیگر شامل تغییر سیاست ها ، روند صادرات ، هزینه حمل و نقل و البته همه گیر ویروس کرونا بود. 116هفتم رویداد صنعت که عملاً امسال برگزار شد ، امروز بعد از ظهر ، 8 و 9 دسامبر نیز ادامه دارد.

رندی رایلی ، مالک مشترک GoldenSun Insights ، یک شرکت تولیدکننده محصولات بازاریابی ، همان برداشت را بعداً صبح هنگام یک بحث پنل انجام داد ، و نکته ای را که در برنامه USApple Outlook 2019 در شیکاگو بیان کرد تکرار کرد. وی گفت: در پنج سال گذشته میزان مصرف سیب 11 درصد کاهش یافته است. این صنعت “سیبهای فرومایه” را حذف نکرده است تا جای خود را به محصولات بهتر مانند Honeycrisp و جدیدترین سیب دانشگاه ایالتی واشنگتن ، Cosmic Crisp بدهد.

استاد اقتصاد دانشگاه ایالتی واشنگتن ، جیل مک کلاسکی ، یک پروژه تحقیقاتی دارد که در تلاش است تا تعیین کند که Cosmic Crisp میزان فروش سیب های دیگر را در میان سایر س questionsالات مختلف ، پویا کند. او جزئیات این مطالعات را در جلسه مجازی به اشتراک گذاشت.

سخنرانان توصیه می کنند صنعت برای آموزش مصرف کنندگان ، مانند پوسترهای داخل فروشگاه با گلوله هایی که تفاوت طعم ، بافت و کاربردهای مختلف را برای انواع مختلف پیشنهاد می کنند. آنها همچنین نوآوری فراتر از کارایی باغ و انواع جدید و همچنین مشارکت با سیستم عامل های تحویل تجارت الکترونیکی را توصیه کردند. Paul Jessup ، اقتصاددان WSU و کارشناس حمل و نقل ، گفت: خرید آنلاین مواد غذایی نسبت به سال 2019 جهش 52 درصدی دارد.

تونی لین آدامز از کمیسیون اپل واشنگتن گفت ، صادرات در سال 2020 غرق شد ، اما به هر حال کاهش یافته بود ، که بخشی از آن به دلیل تعرفه های تلافی جویانه بود. با این وجود ، بزرگترین مشکل فراتر از یک سال است. وقتی سهم بازار در یک کشور صادراتی کاهش یابد ، پس گرفتن واشنگتن و سایر تولیدکنندگان آمریکایی برای آن سخت است. در چین ، سهم بازار سیب در ایالات متحده از 47 درصد در فصل 2016-2017 به 12 درصد دو فصل بعد کاهش یافت.

در همین حال ، تغییرات بیشماری در سیاست در سال 2020 اتفاق افتاد و تغییرات بعدی طی چند سال آینده اتفاق می افتد ، گفت: Jon DeVaney ، رئیس انجمن میوه درختی واشنگتن و جیم بین ، رئیس و مدیر عامل انجمن سیب ایالات متحده.

بایر گفت ، سازمان غذا و دارو هنوز در حال نهایی کردن استانداردهای کیفیت آب کشاورزی تحت قانون مدرنیزاسیون ایمنی غذا با مهلت اجرایی کامل برای مزارع در اندازه های مختلف است. همچنین ، وی پیش بینی می کند که در دور دوم پرداخت ویروس کرونا به دولت فدرال ، کمک مالی بیشتری نیز برای جبران خسارات بازار در طی همه گیر شدن بیماری صورت گیرد. دور اول نزدیک به 72 میلیون دلار درآمد داشت. همچنین ، H-2A و دستورالعمل های دستمزد فدرال آماده تغییر هستند که دولت فدرال همچنان قوانین را تنظیم می کند ، در حالی که دادخواست مدافعان حقوق کار در کالیفرنیا آچار را به این کارها می اندازد.

در واشنگتن ، وزارت کار و صنایع قصد دارد مقررات مربوط به تجهیزات حفاظت شخصی را برای محافظت از کارگران در برابر دود تنظیم کند ، صنعت میوه درخت در تلاش است تا ایالت را برای معافیت مالیات مشاغل و شغل برای شرکت هایی که پول خود را در داخل نهادها جابجا می کنند ، اعمال کند. ، و پیشنهاد برای اخذ هزینه های ایالتی برای اجرای برنامه فدرال H-2A ممکن است قبل از قانونگذار ایالتی بازگردد ، گفت DeVaney. این اقدام در سال 2019 شکست خورد.

و به ویژه در ایالت اورگرین ، دادگاه ها هنوز در تلاشند تصمیم بگیرند که آیا یک تصمیم دادگاه عالی ایالتی مبنی بر معافیت کارفرمایان کشاورزی از پرداخت اضافه کار به کارگران فصلی برای همه بخش های کشاورزی یا فقط صنایع لبنی که از آن منشا گرفته است ، مغایر قانون اساسی است یا خیر. .

این تغییرات همه در بالای صنعت “با عجیب و غریب سال 2020 سازگار می شود” به وجود آمد.

– توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.