Hort Show Day 2: جلسه فنی
Hort Show Day 2: جلسه فنی

Cody Bishop of Cold Storage and Packing در نشست سالانه انجمن میوه درختان واشنگتن در 8 دسامبر گفت که برنامه های ردیابی کار بسیار بیشتر از ردیابی نیروی کار است. در نهایت ، این برنامه ها به یک پرورش دهنده کمک می کنند تا پتانسیل باغ خود را بهینه کند.
Cody Bishop of Cold Storage and Packing در نشست سالانه انجمن میوه میوه ای درخت واشنگتن در 8 دسامبر ، گفت: برنامه های ردیابی کار بسیار بیشتر از ردیابی نیروی کار است. در نهایت ، این برنامه ها به یک پرورش دهنده کمک می کنند تا پتانسیل باغ خود را بهینه کند.

برنامه های ردیابی نیروی کار نه تنها برگه های زمانی را دیجیتالی می کنند و هزینه ها را محاسبه می کنند ، بلکه سودآوری یک باغ را نیز بهینه می کنند. به این ترتیب است که کودی بیشاپ ، فناوری باغ و مدیر فرآیند Price Cold Storage and Packing تصویر کلی برنامه ها را می بیند.

اما بیشاپ ، در روز 2 نشست سالانه انجمن میوه درختی واشنگتن ، به تولیدکنندگان پیشنهاد کرد که با توجه به سرمایه گذاری در برنامه های کارگری ، باید کارها را کم شروع کرده و اهداف را اولویت بندی کنند. اول ، فقط سعی کنید خطاهای اجتناب ناپذیری را که با پر کردن کارتهای زمانی با دست و ورود دستی اطلاعات به صفحه گسترده به وجود می آید ، از بین ببرید. سپس با شروع کار ، ردیابی هزینه ، موجودی و معیارهای تولید را اضافه کنید. او برنامه ای را دیده است که برای تعیین زمان تغییر نازک شدن شکوفه دست به نازک شدن شیمیایی استفاده می شود.

یک میزگرد از فناوری ردیابی نیروی کار در جلسه بعد از ظهر فناوری غالب شد.

در این پنل کارگری ، کاربران هر یک از سه سیستم عامل – Hectre ، FieldClock و PickTrace – در مورد مزایایی که از زمان اجرای برنامه ها به دست آورده اند ، صحبت کردند. تسریع در افزایش حقوق و دستمزد ، نظارت بر سود دهی باغ توسط هکتار و سازگاری خودکار با تغییرات دستمزد و ساعت مورد نیاز تنها چند نمونه بود.

و همه گفتند که آموزش کارمندان برای استفاده از سیستم ها کار سختی نیست.

کاربران تولید کننده ، جیمی زینگلر از غرب نیویورک ، جاش لارنس از رویال اسلوپ در واشنگتن و استیو بردبری از اولین میوه ها در پرسکات ، واشنگتن ، توصیه می کنند هنگام خرید خرید بسیاری از اطلاعات را با فروشندگان مختلف به اشتراک بگذارید تا به شما کمک کند و الک کنید. از وعده های اضافی

زینگلر گفت: “این تا حدی طاقت فرساست.”

این جلسه فناوری همچنین دارای یک بحث و گفتگو در مورد پروژه باغ هوشمند بود ، که هدف آن ارائه ابزارهایی به تولیدکنندگان برای تفکیک اطلاعات گسترده حسگر موجود است. این همکاری بین کمیسیون تحقیقات میوه درخت واشنگتن ، Innov8.ag و دانشگاه ایالتی واشنگتن است.

استیو مانتل از Innov8.ag گفت: این تیم در سال 2020 در یک بلوک کلمبیا ریچ فروشگاه راه اندازی کرد اما در سال 2021 به دنبال سایت های همکاری جدید است. برای کسب اطلاعات بیشتر به https://www.innov8.ag/smartorchard مراجعه کنید.

جلسه سالانه در 9 دسامبر ادامه دارد.

– توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.