دسته‌بندی نشده

Hort Show Day 3: آفات

ربکا اشمیت-جفریس ، متخصص حشره شناسی در آزمایشگاه واپاتو وزارت کشاورزی ایالات متحده ، در مورد یک پروژه تحقیقاتی در مورد اثربخشی آزادسازی تخریب گران های بادی بحث کرد.  با احتیاط ، او گفت ، آنها کمی شبیه Scymnus ، که یک آفت است.
ربکا اشمیت-جفریس ، متخصص حشره شناسی در آزمایشگاه واپاتو وزارت کشاورزی ایالات متحده ، در مورد یک پروژه تحقیقاتی در مورد اثربخشی آزادسازی تخریب گران های بادی بحث کرد. با احتیاط ، او گفت ، آنها کمی شبیه Scymnus ، که یک آفت است.

کنه های درنده در باغ ها دو نوع وجود دارند که دارای رژیم های غذایی مختلف و حساسیت به آفت کش ها هستند. فقط چند علف هرز در یک نوار علف کش ممکن است محل زندگی شکارچیان باشد. و به نظر می رسد آزاد كردن تخریب كننده های سبزیجات به كنترل آفات كمك می كند ، اما مطالعه بیشتر مورد نیاز است

این چند تلاش اجباری از ربکا اشمیت-جفریس از وزارت کشاورزی ایالات متحده در جلسه آفات امروز در نشست سالانه انجمن میوه های درختی ایالت واشنگتن بود.

اشمیت-جفریس ، دانشمند خدمات تحقیقات کشاورزی در آزمایشگاه Wapato ، در جلسه مجازی به تولیدکنندگان گفت که Amblydromella caudiglans کنه شکارچی کمتر شناخته شده ای است که رژیم غذایی متنوعی دارد و نسبت به قارچ کش ها و میکرو کش ها کمی حساس تر است. Galendromus occidentalisکه معمولاً به عنوان “حصبه” در بین تولید کنندگان شناخته می شود A. caudiglans او گفت ، ممکن است به طور طبیعی در باغات نیز بیشتر باشد.

وی گفت: این اختلافات زیاد نیست اما ممکن است یک ابزار بیولوژیکی دیگر برای کنترل کنه ها در باغ خود به تولید کنندگان بدهد. A. caudiglans از همه چیز از گرده گل گرفته تا عسل عسل تا تخم مرغ میمون دریایی تغذیه می کند ، که ممکن است به این معنی باشد که می توانند به طعمه حلق آویز شوند و همچنین کنه بخورند.

اشمیت-جفریس همچنین نتایج اولیه آزمایشات مربوط به آزادسازی ویرانگرهای گیاهان شپشک و اجازه دادن به رشد برخی از علف های هرز در یک نوار علف کش را فراهم کرد تا محل زندگی حشرات مفید باشد. وی گفت: “شما فقط می توانید کمی مدیریت علف های هرز خود را آرام کنید.”

READ  مبارزه با ترس از غذا با حقایق کشاورزی

همچنین در این جلسه ، بتسی بیرز ، حشره شناس در دانشگاه ایالتی واشنگتن ، نتایج حاصل از مطالعه سه ساله خود را درباره انتشار پروانه استریل برنامه نویسی در استان اوکانوگان به اشتراک گذاشت که به نظر می رسد باعث کاهش جمعیت وحشی و آسیب میوه ها شده است. وی گفت: “سخت است که با موفقیت بحث کنیم.”

در همین حال ، کن جانسون از دانشگاه ایالتی اورگان نکات معمول خود را در زمینه کنترل عدم کنترل آنتی بیوتیک در برابر آتش ، که شامل مس ، گوگرد آهک و محافظت از شکوفه با پروتکل های زمان بندی سخت و پیچیده است ، ارائه داد.

یک پنل با براد هیبی از Trece ، پرورش دهنده ارگانیک حوضه کلمبیا ، Dain Craver و جف لئوناردینی از شرکت میوه و تولید واشنگتن در یاکیما ، در مورد تکنیک های ارگانیک برای مقابله با بیماری آتش سوزی ، پروانه های کولینگ و سایر آفات بحث کردند. یکی از نکات: سطل آشغال را قبل از نیاز به بیرون قرار ندهید. گاهی اوقات آفات را در خود نگه می دارند.

این کنفرانس بعد از ظهر امروز ادامه دارد.

– توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *