دسته‌بندی نشده

NuPhy از WSU جان تازه ای به فناوری کشت بافت Phytelligence می بخشد

از خاکستر ورشکستگی استارت آپ Phytelligence در سال گذشته ، سرمایه گذاران یک شرکت جدید با تمرکز دقیق تر را احیا کردند که این ماه برای خدمت به صنعت میوه درختان شمال غربی اقیانوس آرام راه اندازی شد.

لوگوی NuPhy

شرکت جدید ، NuPhy ، پس از آنکه شرکت Cowles Spokane دارایی ها و مجوزهای فناوری Phytelligence را از دانشگاه ایالتی واشنگتن در اوایل سال جاری به دست آورد ، تشکیل شد. برای هدایت این سرمایه گذاری جدید ، آنها همچنین آمیت دینگرا ، استاد باغبانی WSU را كه Phytelligence را در سال 2011 تاسیس كرد ، برای تجاری سازی ابزارهای انتشار واقعی درخت میوه بدون نوع بیماری و بدون بیماری به كار گرفتند.

Dhingra گفت: “من سپاسگزارم که سرمایه گذاران احساس کردند این فناوری برای رسیدن به صنعت میوه درخت نیاز دارد.” “در یک دانشگاه اعطای زمین مانند WSU ، ما می توانیم مشکلات دنیای واقعی را حل کنیم. من فقط می خواهم اطمینان حاصل کنم که این فرصت ایجاد استعداد و فن آوری هایی را که ایجاد کرده ایم به صنعت می آورد. ”

Dhingra گفت که نام NuPhy بر اساس مجموعه فناوری های ریزازدیادی ، MultiPHY است که هر دو شرکت در آن تاسیس شده اند ، و همچنین نشانه ای از آموزه های آموخته شده از تجربه Phytelligence است – یعنی تمرکز بر خدمات اصلی و روابط مشتری از رشد تعقیب.

مدیر مالی شرکت Cowles ، استیو رکتور در بیانیه ای گفت که این شرکت برای اولین بار در سال 2016 در Phytelligence سرمایه گذاری کرد – بخشی از بخش سرمایه گذاری شرکتی که بیشتر به دلیل داشتن روزنامه ها و ایستگاه های تلویزیونی شناخته می شود – و همچنان به پتانسیل این فناوری اعتقاد دارد.

READ  Co-founder Trying to Explain His Idea to His Employers

وی در بیانیه ای گفت: “ما متعهد هستیم كه ادامه تولید آن را به تولیدكنندگان واشنگتن و فراتر از آن ارائه دهیم.” “این مثل این است که گروه دوباره به هم برگردد ، زیرا آمیت خود را با تیم فوق العاده ای احاطه کرده است که به ایجاد و توسعه فن آوری ها و خدمات NuPhy کمک می کند.”

دینگرا گفت ، در حالی که این فناوری یکسان است ، اما رویکرد تجاری متفاوت است میوه دهنده خوب. وی گفت که در حالی که او در بسیاری از تصمیمات تجاری “حاشیه” بود ، Phytelligence سعی کرد از یک مدل سیلیکون ولی – که خیلی سریع رشد می کند – پیروی کند و دید خود را از دست داد. اکنون ، وی قصد دارد با استفاده از روابط خود در صنعت شیرخوارگاه و میوه درخت ، رویکرد عملی تری اتخاذ کند. تیم NuPhy همچنین شامل چندین دانشمندی است که تحصیلات دکترای خود را در آزمایشگاه خود در WSU انجام داده اند و فن آوری ها را توسعه می دهند.

“این بار در تلاشیم تمرکز خود را حفظ کنیم. تلاش می کند از حیاط خانه خود مراقبت کنیم و به همه جای دنیا نرویم. “، Dhingra گفت ، و اضافه کرد که NuPhy در حال حاضر با مهد کودک های میوه درخت در شمال غربی اقیانوس آرام کار می کند. “من فقط می خواهم آن پل ها و همکاری ها را دوباره بسازم و روی آنچه مهم است تمرکز کنم.”

Dhingra گفت ، شرکت مستقر در Pullman ، واشنگتن ، کشت بافت و آزمایش بیماری و آزمایش ژنتیک را ارائه می دهد.

READ  باغات گلابی شمال غربی اقیانوس آرام برای مطالعه گیاه ترخیت مورد نیاز است

– توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *