دسته‌بندی نشده

Syngenta برنامه بورس تحصیلی را اعلام کرد | میوه دهنده خوب

بر اساس یک خبر منتشر شده ، دانشجویان رشته های کشاورزی در دوره تحصیلات متوسطه واجد شرایط رقابت برای 15000 دلار در کل جوایز بورس برای سال آینده از طریق برنامه بورس تحصیلی تسریع یک نسل سینگنتا هستند.

Syngenta از دانشجویان واجد شرایط دانشگاه دعوت می کند تا برای شش جایزه منطقه ای با مبلغ 2500 دلار که اکنون با مشارکت سازمان ملی FFA ارائه می شود ، اقدام کنند. دریافت کنندگان بورس تحصیلی در بهار 2021 اعلام می شوند.

دانشجویان می توانند با مراجعه به پورتال بورس تحصیلی FFA در https://www.ffa.org/participate/grants-and-scholarships/scholarships/. برنامه ها تا 14 ژانویه پذیرفته می شوند.

دانشجویان دانشگاه و دانشجویان تازه وارد که در مقاطع کارشناسی یا کاردانی در رشته های کشاورزی مرتبط با محصولات کشاورزی تحصیل می کنند واجد شرایط رقابت برای بورسیه تحصیلی Syngenta هستند. متقاضیان باید ساکن ایالات متحده باشند که از پاییز 2021 در یک برنامه کشاورزی معتبر در یک دانشگاه اعطای زمین ثبت نام کرده اند. عضویت در FFA لازم نیست

“در این زمان دشوار ، حمایت از رهبران آینده ما برای پیشرفت مداوم صنعت ما ضروری است. ما همه دانشجویان واجد شرایط را تشویق می کنیم که برای بورس تحصیلی اقدام کنند. “در این بخش ، پام کاراوی ، مدیر ارتباطات در Syngenta گفت.

اطلاعات بیشتر در اینجا موجود است https://www.syngenta-us.com/scholarships/.

READ  بررسی بیماری ایکس ، کمی تأثیر گیلاس نیاز به ورودی بیشتری دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *