The king of crop: 2020 بهترین میوه پرداز سال
The king of crop: 2020 بهترین میوه پرداز سال

راد فارو گفت ، یک سایت خوب ، سیستم مناسب ، پیوندک و پایه زمینه موفقیت باغ را ایجاد می کند ، اما مدیریت دقیق بار محصول محصول سود دهی سیب را به سطح بالاتری می رساند.  (آماندا موریسون / برای پرورش دهنده خوب میوه)
راد فارو گفت ، یک سایت خوب ، سیستم مناسب ، پیوندک و پایه زمینه موفقیت باغ را ایجاد می کند ، اما مدیریت دقیق بار محصول محصول سود دهی سیب را به سطح بالاتری می رساند. (آماندا موریسون / برای پرورش دهنده خوب میوه)

پرورش دهندگان در نیویورک و در سراسر شرق ایالات متحده در 20 سال گذشته پیشرفت چشمگیری در یافتن و تنظیم دقیق سیستم های باغی با تراکم بالا که در آب و هوای آنها کار می کنند ، انجام داده اند. این پایه و اساس باغبانی دقیق است. گام بعدی برای سودآوری و آنچه امروزه تولیدکنندگان با آن دست و پنجه نرم می کنند ، مدیریت دقیق بار محصول است.

رود فارو گفت: “مدیریت بار محصول از حداکثر ارزش برخوردار می شود زمانی که سایت مناسب ، پایه مناسب ، سیستم مناسب و تنوع مناسب را داشته باشید.” “این رمز امروز پرش بعدی ماست.”

علاقه او به بار محصول با مربی خود ، جورج لامونت آغاز شد. آنها پول کافی برای رقیق سازی دستی نداشتند ، بنابراین آنها با نرخ و زمانهای مختلف NAA (اسید ناپتالین استیک) شروع به خرد کردن کردند و دریافتند که لایه گذاری چهار یا پنج اسپری با نرخ پایین خطر نزدیک شدن به اهداف خود را کاهش می دهد.

فارو گفت ، سپس مدل کربوهیدرات ، ساخته شده توسط فیزیولوژیست های کرنل ، ترنس رابینسون و آلن لاکسو ، بازی را تغییر داد. این به تولیدکنندگان کمک می کند تا درک کنند که چگونه شرایط آب و هوا بر وضعیت کربوهیدرات درختان و اثر احتمالی رقیق کننده های شیمیایی تأثیر می گذارد. تولیدکنندگان از این مدل برای برنامه ریزی اسپری استفاده می کنند ، اما فارو گفت که از آن برای عقب نگاه کردن نیز استفاده می کند: آیا در واقع هوا مطابق با پیش بینی قرار گرفته است؟ اگر هوا کم پشت نباشد ، می توانند زودتر اسپری کنند.

فارو گفت: “مردم فکر می کنند که ما واقعاً پرخاشگر هستیم زیرا پنج اسپری رقیق کننده انجام می دهیم ، اما در واقع محافظه کارانه است.” “انجام اسپری های چندگانه خطر کمتری دارد.”

در حالی که این مدل در حال حاضر دارای برنامه موبایل کاربر پسند است ، اما در روزهای ابتدایی فقط رابینسون می توانست این مدل پیچیده را اجرا کند. رابینسون اشتیاق فارو به این ابزار را به خاطر می آورد ، به طوری كه یك سال در حالی كه او در یك كنفرانس در شیلی سخنرانی می كرد و مدل را به روز نمی كرد ، فارو برای او ایمیلی فرستاد: “شما باید سریع عجله كنید ، من به كربوهیدرات ها معتاد هستم!”

رابینسون گفت: “این تفکر او بود: اگر بتوانم تعداد محصول را درست دریافت کنم ، 5000 دلار بیشتر به من می رسد ، بنابراین فرقی نمی کند 500 دلار بیشتر برای هرس یا 200 دلار بیشتر برای انجام شمارش جوانه ها هزینه شود.” . “او با هرس دقیق قبل از هر کس دیگری در این ایالت شروع کرد.”

رابینسون گفت ، سادگی سیستم های فوق العاده اسپیندل انجام این روش مبتنی بر شمارش جوانه ها را آسان می کند. وی گفت كه سخت است كه بتوان هر كسی را متقاعد كرد كه درخت 300 جوانه را بشمارد ، اما 100 جوانه قابل كنترل است.

اشتیاق فارو به مدیریت بار محصول باعث شد رابینسون از او دعوت کند تا به عنوان یک همکار رسمی در یک پروژه تحقیقاتی جدید با بودجه فدرال که به دنبال فناوری برای پیشرفت مدیریت دقیق محصولات است ، باشد. فارو تنها دانشمند تیم نیست.

راد فارو در مورد تورم مطالعه تابستانی انجمن بین المللی درختان میوه 2019 ، با تام فری ، در سمت چپ ، در بلوک فوق العاده دوک Ferri Honeycrisp در مورد مدیریت بار دقیق محصول صحبت می کند.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
راد فارو در مورد تورم مطالعه تابستانی انجمن بین المللی درختان میوه 2019 ، با تام فری ، در سمت چپ ، در بلوک فوق العاده دوک Ferri Honeycrisp در مورد مدیریت بار دقیق محصول صحبت می کند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

اکنون فارو معتقد است که نازک شدن شکوفه مرز بعدی تولیدکنندگان سیب شرقی است تا به آنها کمک کند همگام با تولیدکنندگان واشنگتن باشند. نازک شدن بلوم مزایای افزایش اندازه گالا را ارائه می دهد ، بنابراین باز می گردد ، و کمک می کند تا Honeycrisp دوباره شکوفا شود.

وی گفت ، اما گوگرد آهک و روغن ، که پایه اصلی رقیق شدن شکوفه برای ایالات متحده آمریکا است ، خطر بسیار زیادی را در آب و هوای نیویورک ایجاد می کند ، با یادآوری یک سال که او و لامونت محصول کامل امپراتوری ها را شکستند.

فارو گفت ، تولیدکنندگان نیویورک که با رقیق شدن شکوفه استفاده می کنند از ATS (تیون سولفات آمونیوم) استفاده می کنند ، اما به اندازه گوگرد آهک در لوله گرده نمی سوزد و زمان دقیق را بسیار مهمتر می کند.

فارو گفت: “ما در سال جاری به جایی نرسیدیم كه كافی نباشد زیرا از سرعت صورتی به گلبرگ رسیدیم و نتوانستیم جلوی لقاح را بگیریم.”

غیر قابل پیش بینی بودن شرایط شکوفایی هوا در نیویورک – هرگز بالاتر از 55 درجه فارنهایت در سال 2018 ، هرگز زیر 90 درجه امسال – نازک شدن شکوفه را به چالش می کشد.

فارو گفت: “روزی ما برای هر دو برنامه خواهیم داشت.” “ما فقط باید برنامه مناسب را پیدا کنیم.”

توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.