دسته‌بندی نشده

Tree Top بازنشستگی و جانشینی مدیر عامل شرکت را اعلام کرد

تام هرسون
تام هرسون

براساس اخبار منتشر شده از Tree Top ، تام هرسون ، رئیس و مدیر عامل شرکت Tree Top Inc ، از بازنشستگی خود در این شرکت خبر داد و کریگ گرین ، مدیر ارشد مالی فعلی ، جانشین وی به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت خواهد شد.

هرسون پس از خدمت به عنوان مدیرعامل از سال 2017 و با مجموع 36 سال حضور در Tree Top ، قصد دارد در ماه آگوست بازنشسته شود.

آلن گروف ، رئیس هیئت مدیره Tree Top ، در انتشار گفت: “تحت رهبری تام ، Tree Top رشد فوق العاده ای را تجربه کرد.” “تام تلاش برای ایجاد ثبات در تجارت را بر عهده گرفت ، بدهی های شرکت را کاهش داد و برنامه هایی را برای رشد معنادار بلند مدت اجرا کرد ، و در نهایت 2020 را به موفق ترین سال در تاریخ Tree Top تبدیل کرد.”

در طول فعالیت خود ، هرسون در هیئت مدیره انجمن محصولات آب میوه ، انجمن پردازنده های سیب و انجمن سیب ایالات متحده فعالیت می کرد. او همچنین در چندین هیئت مدیره مستقر در جامعه فعالیت می کرد.

کریگ گرین
کریگ گرین

در حالی که هرسون برای بازنشستگی آماده می شود ، گرین به نقش جدید خود می رود. بر اساس این گزارش ، گرین از زمان پیوستن به این شرکت در سال 2017 ، با مدرنیزه کردن نحوه تعاونی مدیریت و اندازه گیری تجارت ، گردش پول و بدهی خود ، نقشی اساسی در تغییر سودآوری Tree Top ایفا کرده است.

گروف گفت: “گرین از نزدیک با هیئت مدیره Tree Top همکاری کرده است.” “ما شاهد استعداد و تعهد خستگی ناپذیر او نسبت به Tree Top هستیم. گرین از نظر شخصی و شغلی رشد کرده و با چالش های جدید سرآمد است. ما اطمینان داریم که او به عنوان مدیرعامل ما آماده برتری است. “

READ  ربات ها فاصله اجتماعی را حفظ می کنند | میوه دهنده خوب

شرکت تعاونی Tree Top که در سال 1960 تشکیل شد ، دارای مقر در سله ، واشنگتن و تأسیساتی در واشنگتن ، اورگان و کالیفرنیا است که سالانه بیش از 400000 تن میوه را پردازش می کند.

– توسط Jonelle Mejica

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *