دسته‌بندی نشده

USApple به برنامه اضطراری کمک می کند تا دانش آموزان را سیر کند

انجمن سیب ایالات متحده 20،000 دلار به بنیاد تغذیه مدرسه کمک کرده است “اکنون به کودکان مدرسه کمک کنید!” کمپین اضطراری طبق یک خبر خبری USApple ، کمک مالی برنامه کمک هزینه Apples4Ed آنها به بنیاد تغذیه مدرسه ، SNF کمک می کند تا اطمینان حاصل کند که دانش آموزانی که به برنامه ناهار مدرسه ملی وابسته هستند گرسنه نخواهند ماند در حالی که کلاس های حضوری به دلیل COVID-19 بسته هستند .

در چهارمین سال خود ، Apples4Ed بودجه را مستقیماً در اختیار مدارس قرار می دهد تا از آنها برای ابتکارات غذایی سالم استفاده کند. تعطیلی مدارس امسال اما برنامه را مختل کرده است.

رئیس و مدیرعامل USApple جیم بین گفت: “وقتی USApple نتوانست بودكاری را برای ابتكارهای غذایی سالم به مدارس اعطا كند ، منطقی بود كه به همكاران خود مراجعه كنیم تا بفهمیم در این زمان حساس كجا می توانیم به تلاش آنها كمك كنیم.” “ما تلاش بنیاد تغذیه مدرسه را برای ارائه خدمات غذا و غذا برای بچه های مدرسه ای که در معرض آسیب قرار دارند ، تحسین می کنیم.”

از طریق “اکنون به کودکان در مدرسه کمک کنید!” کمپین ، SNF در حال کار با متخصصان تغذیه برای کمک به تأمین غذا و منابع به جوامع مدرسه است.

پاتریشیا مونتاگ ، مدیر عامل اتحادیه تغذیه مدرسه ، گفت: “این کمک مالی سخاوتمندانه از طرف USApple از متخصصان تغذیه مدارس که در خط مقدم کار می کنند حمایت خواهد کرد تا دانش آموزان همچنان به دریافت وعده های غذایی سالم در مدرسه بپردازند ، که موفقیت آنها را تقویت می کند ، خواه در مدرسه یاد بگیرند یا در خانه.” رهاسازی “با این بودجه ، SNF به رفع نیازهای فوری برای همه چیز ، از چرخ دستی ها و خنک کننده ها برای کنجاله و غذای کلاس ، تا تجهیزات محافظت شخصی برای ایمن سازی کارکنان و دانشجویان کمک خواهد کرد.”

READ  صنعت میوه درخت اولویت واکسن کارگر را می خواهد

– توسط Jonelle Mejica

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *