دسته‌بندی نشده

WSU ساختمان علوم گیاهی را در پولمن به پایان رساند

در 16 نوامبر ، دانشگاه ایالتی واشنگتن افتتاح ساختمان علوم گیاهی جدید خود را در پردیس پولمن 66 میلیون دلاری جشن گرفت.  (با مجوز از دانشگاه ایالتی واشنگتن)
در 16 نوامبر ، دانشگاه ایالتی واشنگتن افتتاح ساختمان علوم گیاهی جدید خود را در پردیس پولمن 66 میلیون دلاری جشن گرفت. (با مجوز از دانشگاه ایالتی واشنگتن)

دانشگاه ایالتی واشنگتن در 16 نوامبر با یک تور ویدیویی از ساختمان جدید علوم گیاهی 66 میلیون دلاری خود رونمایی کرد.

دانشکده علوم کشاورزی ، انسانی و منابع طبیعی دانشگاه این فیلم را به عنوان بزرگداشت مجازی از ساختمان منتشر کرد که ساخت آن در سال 2018 آغاز شد و پاییز امسال به پایان رسید.

این ساختار چهار طبقه ، 95000 فوت مربع ، جدیدترین ساخته شده در مجتمع تحقیقاتی و پژوهشی V. Lane Rawlins در پردیس پولمن ، توسط قانونگذار ایالت واشنگتن تأمین شد. این یک مکان تحقیقاتی مدرن برای موسسه شیمی بیولوژیکی ، برنامه علوم گیاهان مولکولی و بخشهایی از بخشهای باغبانی ، آسیب شناسی گیاهان و علوم زراعی و خاکی فراهم می کند ، که همگی قبلاً در ساختمانهای حداقل 49 ساله واقع شده بودند.

چندین گروه صنایع کشاورزی ، از جمله صنایع انگور شراب و میوه های درخت ، در توسعه ساختمان مشارکت داشتند.

فضای آزمایشگاهی داخل ساختمان جدید علوم گیاهی دانشگاه ایالتی واشنگتن در پولمن ، که پس از اتمام ساخت پاییز امسال با یک تور ویدیویی رونمایی شد.  (با مجوز از دانشگاه ایالتی واشنگتن)
فضای آزمایشگاهی داخل ساختمان جدید علوم گیاهی دانشگاه ایالتی واشنگتن در پولمن ، که پس از اتمام ساخت پاییز امسال با یک تور ویدیویی رونمایی شد. (با مجوز از دانشگاه ایالتی واشنگتن)

برای تماشای فیلم بزرگداشت مراجعه کنید https://cahnrs.wsu.edu/ گیاهان-مجالس-ساخت-یادبود-مجازی /

READ  زنبورهای قاتل SWD برای اولین بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *