دسته‌بندی نشده

WSU نظرسنجی مدیریت آب را آغاز کرد

زمستان امسال ، دانشمندان و همكاران دانشگاه ایالتی واشنگتن از مالكین مزارع آبیاری در حوضه های رودخانه های اوكانوگان ، متاوو ، والا والا و یاكیما نظرسنجی می كنند.

این نظرسنجی بخشی از یک پروژه بزرگتر است که توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده تأمین می شود و توسط مرکز تحقیقات آب ایالت واشنگتن هدایت می شود.

بر اساس این گزارش ، این نظرسنجی به دانشمندان کمک می کند تا دیدگاه کشاورزان در مورد چگونگی آب را کنترل کنند و باید بدانند ، چرا بازارهای آب فعالتر توسعه نیافته اند و چگونه می توان از فن آوری های جدید برای استفاده از آب استفاده کرد.

جو کوک ، دانشمند دانشکده علوم اقتصادی WSU ، در این گزارش گفت: “ما امیدواریم که با گذشت زمان ، نتایج حاصل از این نظرسنجی ممکن است عملکرد تولید کنندگان را بهبود بخشد و ارزش و امنیت حقوق آب را افزایش دهد.”

این نظرسنجی در مورد استفاده شرکت کنندگان از پیش بینی های هواشناسی و چگونگی بهبود آنها ، اطلاعات اساسی در مورد عملکرد آنها ، دیدگاه های آنها در مورد سیاست های مدیریت آب و دیدگاه ها و تجربه آنها در بازارهای آب ، سال می کند.

این نظرسنجی از طرف تیم تحقیقاتی توسط تحقیقات بازار اقیانوس آرام طی دسامبر سال 2020 و ژانویه 2021 انجام خواهد شد. این س questionsال هیچ س askالی را نمی پرسد که آب هر کسی را در معرض خطر انصراف قرار دهد و طبق این اطلاعات ، تمام پاسخ ها محرمانه نگه داشته می شوند. رهاسازی

جورجین یورگی ، سرپرست برنامه Cook و سرپرست پروژه ، هر دو با WSU ، یک سری جلسات مجازی را برای اعضای انجمن برگزار می کند که مایلند بیشتر بدانند و س askال کنند این جلسات در حال حاضر برای:

READ  NuPhy از WSU جان تازه ای به فناوری کشت بافت Phytelligence می بخشد

– سه شنبه ، 8 دسامبر ، 8-9 صبح

– چهارشنبه ، 9 دسامبر ، 7 تا 8 بعد از ظهر

– پنجشنبه ، 10 دسامبر ، 1–2 بعد از ظهر

– سه شنبه ، 5 ژانویه ، 1–2 بعد از ظهر

– پنجشنبه ، 7 ژانویه ، 8-9 صبح

ثبت نام در جلسات الزامی است. برای ثبت نام ، از قبل س questionsالات نظرسنجی را ببینید یا درباره پروژه کلی اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به وب سایت نظرسنجی مرکز تحقیقات آب واشنگتن مراجعه کنید: https://tinyurl.com/WRCsurvey2020.

دارندگان واجد شرایط حق آبه و تولیدکنندگان مناطق آبیاری به طور تصادفی برای دریافت نامه دعوت به شرکت انتخاب می شوند. هر کسی که به طور تصادفی برای دریافت دعوت انتخاب نشده است اما مایل به شرکت در آن است ، می تواند این کار را انجام دهد و باید با کوک از طریق ایمیل [email protected] یا از طریق شماره تلفن (509) 335-3817 تماس بگیرید.

محققان گزارش كوتاهی از نتایج نظرسنجی را در بهار 2021 تهیه می كنند. این گزارش به صورت عمومی ارسال می شود و با رهبران جامعه محلی و مدیران آب به اشتراک گذاشته می شود. نسخه ای از گزارش هنگام انتشار در صورت درخواست در دسترس خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نظرسنجی ، به [email protected] ایمیل ارسال کنید یا با شماره تلفن (509) 335-3817 تماس بگیرید.

– توسط Jonelle Mejica

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *